Офіс Ковальська
Team
Kyrylo Tsuman, Liubov Titarenko, Andrii Chudinov, Iurii Kaigorodtsev, Pavlo Bilous
Project
Офіс, 2600 м²
Location
Київ, Виноградар
Date
2017
Завданням проекту було розробити офіс для компанії "Ковальська". Група "Ковальська" є лідером у виробництві якісного бетону та залізобетонних виробів на ринку України.

Ми вирішили не відхилятися від "бетонної" теми і розробили кілька варіантів фасадів із використанням цього матеріалу. Кожен з них додавав особливість мінімалістичній, але функціональній коробці.
Особливістю цього проекту можна вважати навісні фасадні системи з легкого бетону, який представлений у асортименті виробництва замовника. Оскільки компанія "Ковальська" представляє на перший погляд однотипний матеріал як глину в руках архітектора, у нас виникли великі можливості для формоутворення цього проекту. Це розкрило бетон як абсолютно не нудний будівельний матеріал і додало свіжий і сучасний вигляд класичній і строгій формі будівлі.
Однією з відмітних рис інтер'єру цього об'єкта є атріум, де співробітники можуть не лише працювати, а й розслаблятися протягом робочої діяльності. Крім того, ця зона може служити центром комунікації для відвідувачів та офісних працівників. Також тут розташована експозиція, яка є інформаційним пунктом для гостей і замовників. Крім цього, у атріумі є амфітеатр, який використовується для проведення різноманітних виставок і інсталяцій, а також для зміни сценарію рутинного та ретельного офісу на атмосферу розваг у п'ятницю ввечері.